Sağlık yolculuğundaki yol arkadaşı olarak aramıza katıl

Sanofi Türkiye’de Çalışmak

Türkiye’de 60 yılı aşkın süredir; diyabet, onkoloji, kalp damar hastalıkları, aşılar başta olmak üzere 16 ana tedavi alanında 139 tip ürün ile yaklaşık 1850 çalışanımız ve Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş ilaç üretim tesisi ile sağlık çözümleriyle sunmaktayız. Sanofi’de bizler sağlık yolculuğundaki yol arkadaşı olarak tüm paydaşlarımıza yenilikçi tedavi çözümleri sunarak, insanları korumak, güçlendirmek ve hayatlarını dolu dolu yaşamalarını sağlamak için adanmışlıkla çalışmaktayız. Sanofi’de çalışanlarımız şirketimizin kurumsal başarısının en önemli yapı taşıdır. Bu nedenle tüm politika ve uygulamalarımızın odağında insan yer almaktadır. Bu doğrultuda, çalışan memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak, kariyer gelişimlerini ve bireysel gelişimlerini desteklemek, çalışanlarımıza güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı sunmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Kurumsal değerlerimiz olan dürüstlük, saygı, cesaret ve ekip çalışması; İnsan Kaynakları yaklaşımımızın temelini oluşturmaktadır.

Laboratuvarda çalışan iki bilim insanı
Araştırma & Geliştirme
Telefonla konuşan ve seyahat eden genç erkek
Öğrenciler, Mezunlar ve Genç Profesyoneller
Daha farklı iş olanaklarını keşfedin!
Daha farklı iş olanaklarını keşfedin!

Açık İlanları Görüntüleyin

Sanofi; 2019 yılının “En İyi İşvereni” olarak seçildi!
Şirketlerin insan kaynakları politikalarını değerlendiren “Top Employers Institute”, Sanofi’yi 2019 yılının “Global En İyi İşvereni” olarak seçerek sertifikalandırdı.

Top Employers Institute tarafından her yıl düzenlenen uluslararası araştırmalar ile; çalışanları için mükemmel koşullar sunan, şirketlerinin her seviyesindeki yetenekleri geliştiren, sürekli olarak çalışan uygulamalarını iyileştirmeye gayret gösteren dünya çapındaki lider işverenler öne çıkarılıyor.

Sanofi, dünya çapında geçerli olan bu global sertifikaya, dört ana bölge (Avrupa, Orta Doğu, Asya Pasifik, Latin Amerika) ve Türkiye’nin de dahil olduğu 22 ülkenin* aldığı yerel sertifikalar sayesinde layık görüldü.


*Arjantin, Avustralya, Brezilya, Çin, Kolombiya, Mısır, Fransa, Almanya, Macaristan, Hindistan, İtalya, Kazakistan, Meksika, Polonya, Rusya, Singapur, İspanya, Güney Afrika, Türkiye, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri, Vietnam.