Öğrenciler, Mezunlar, Genç Profesyoneller

Sanofi yeni fikirler ve yeni bakış açıları ile büyümekte, potansiyellerini gerçekleştirebilmeleri için öğrenci, mezun ve genç profesyonelleri kariyer yolculuklarının en başından itibaren desteklemektedir.

Sektörümüzdeki en parlak fikirlere sahip kişilerle birlikte çalışarak öğrenecek, gelişecek ve yeni nesil liderlerden biri olma yolunda ilerleyeceksiniz.

Kendinize güç katacak öğrenme ve gelişim fırsatları yakalamak için kariyer yolculuğunuza Sanofi’de başlayın.

"Young Power" Uzun Dönemli Staj Programı
"Young Power" ismini verdiğimiz uzun dönem staj programımız ile aramıza katılan stajyerlerimizin haftanın minimum iki buçuk günü bizimle çalışmalarını bekliyor ve kendi tercih ettikleri departmanın bir çalışanı gibi farklı sorumluluklar almalarına ve önemli projelere dahil olmalarına fırsat tanıyoruz. Bu program ile kendi jenerasyonlarının bakış açılarından ve geri bildirimlerden faydalanmayı, hem de gelecekte onların potansiyel bir şirket çalışanı olmasını sağlamayı hedefliyoruz.

New Gen
Yeni mezun ya da 2 yıla kadar deneyimli genç profesyonellere ‘New Gen’ programımız ile 18 ay boyunca pazarlama, satış, pazara erişim, finans, iş operasyonları, dijital gibi pek çok departmanda rotasyon yaparak kendilerini keşfetme imkanı sunuyoruz. Bu programı tamamlayan arkadaşlarımız kariyer hedefleri ve şirket ihtiyaçları paralelinde farklı fırsatlar yakalıyorlar.