Hızlı dolaşım menüsü :

 1. İçeriğe git
 2. Ana menüye git
 3. Arama aracına git
 4. Yardım menüsüne git
 5. Modüllere git
 6. Klavye kısayollarına git

Yardım menüsü :

 1. Sanofi dünya çapında |
   
 2. Bizim web siteleri |
   
 3. Grup Siteleri |
   
 4. Yardım |
 5. Bize ulaşın |
 6. Site haritası
 1. Yazı tipi boyutu

  Yazı tipi boyutunu küçültme Yazıtipi boyutunu arttır  
 
 
Sanofi Genzyme

Bize ulaşın

Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.

Büyükdere Cad No:193 K: 4-10
34394 Levent
Istanbul

Web sitesi Sorumlusu: 
Dilara Fırat

Son Güncelleme Tarihi:
16 Ocak 2018

Tel: +90 (212) 339 10 00
Faks: +90 (212) 339 11 99

İçerik :

Genzyme Hakkında

1981 yılında Boston, Massachusetts'te kurulan Genzyme’ın ana misyonu, nadir hastalıklara yönelik karşılanmamış tıbbi ihtiyaçlar için ürünler geliştirmektir. Bu misyon çizgisinde Genzyme, genetik ve kronik nadir hastalıkların tedavisi üzerine odaklanmıştır. Dizayn ettiği ve hayata geçirdiği araştırmalar, hastalıkların altta yatan nedenlerinin saptanması ve en etkili uzun dönem tedavi çözümlerinin geliştirilmesini hedeflemektedir.

 

Sanofi tarafından 2012 yılında satın alınan Genzyme, tüm dünyada ve Türkiye’de nadir görülen genetik hastalıklar olan lizozomal depo hastalıkları (LDH) konusunda uzmanlığı ile tanınmaktadır. LDH’ler bugün de şirketin en temel çalışma konusunu teşkil etmekle birlikte, Genzyme odağını başka nadir hastalıklar ve multipl skleroz’u da kapsayacak şekilde genişletmektedir.

Hastaları odak noktasına alma yaklaşımı Genzyme’ı hasta toplulukları ile yakın ilişkiler geliştirmeye ve ihtiyaçları tam olarak anlamaya yönlendirmektedir. Bu işbirlikleri, daha önce var olmayan yenilikçi tedavileri geliştirmek için Genzyme’a yön göstermektedir.

Güncelleme tarihi: 03 Ekim 2014