Hızlı dolaşım menüsü :

 1. İçeriğe git
 2. Ana menüye git
 3. Arama aracına git
 4. Yardım menüsüne git
 5. Modüllere git
 6. Klavye kısayollarına git

Yardım menüsü :

 1. Sanofi dünya çapında |
   
 2. Bizim web siteleri |
   
 3. Grup Siteleri |
   
 4. Yardım |
 5. Bize ulaşın |
 6. Site haritası
 1. Yazı tipi boyutu

  Yazı tipi boyutunu küçültme Yazıtipi boyutunu arttır  
 
 

Hakkımızda

Bize ulaşın

Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.

Büyükdere Cad No:193 K: 4-10
34394 Levent
Istanbul

Web sitesi Sorumlusu: 
Dilara Fırat

Son Güncelleme Tarihi:
16 Ocak 2018

Tel: +90 (212) 339 10 00
Faks: +90 (212) 339 11 99

İçerik :

Sanofi Türkiye

Dünyanın önde gelen ilaç şirketleri arasında yer alan Sanofi, tüm insanların yaşamını iyileştirmek için tedavi çözümleri keşfeder, geliştirir ve hizmete sunar.

 
Bölümlere direkt linklerin listesi :

Sanofi

Dünya’nın farklı coğrafyalarındaki birçok ülkede,100’e yakın üretim tesisimizle faaliyet gösteriyor ve milyonlarca insana dokunuyoruz.

Sanofi olarak,insana ve sağlığa olan sorumluluğumuzun her zaman farkındayız .Bu yüzden tüm dünyada 100’den fazla ülkede,1000 üzerinde çalışanımızla sağlık çözümleri sunuyoruz.

Sanofi Türkiye

Sanofi,60 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de hizmet veren öncü sağlık kuruluşları arasında yer alıyor. Türkiye’de Sanofi olarak 1600’ü aşkın çalışanımız,16 ana tedavi alanındaki çözümlerimiz ve ülkenin en büyük ilaç üretim tesisi ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Yenilikçi ilaç ve jenerik ilaçlar alanında Sanofi,aşı alanında Sanofi Pasteur ; nadir hastalıklarda Sanofi Genyzme ve tüketici sağlığı alanında Sanofi Tüketici Sağlığı ile insan sağlığının her alanında yer alan ender şirketlerden biriyiz.

Yatırımlarımız Sürdürülebilir Sağlıklı Bir Gelecek İçin

Sanofi Türkiye olarak ,sürdürülebilir büyüme hedefiyle sağlık hizmetlerine erişimi ,yenilikçiliği ve hasta güvenliğini tüm faaliyetlerinin odağına alarak çalışmalarımızı yürütüyor, bu vizyon çerçevesinde , global bilgi birikimimiz ve hasta odaklı yaklaşımımız ile Türkiye’nin geleceğinde yer almayı ,üretim, istihdam ,teknoloji ,know- how ve ihracat yoluyla da Türkiye ekonomisine katkılarımızı sürdürmeyi hedefliyoruz.

Yeniliğin Sanofi Hali

İnovasyon, daha iyi sağlık çözümleri sunmanın önünü açar .Dünya genelindeki dört Ar-Ge merkezindeki 16 binin üzerindeki çalışanımız ,bu vizyona yenilikçi ürünler geliştirmek ve hastaların sağlık yolculuğunda bir fark yaratmak için çaba harcıyor.

Güncelleme tarihi: 22 Ağustos 2017

Modüllere :